Lajme -

Vera Grabocka e hòdhi në gjýq?! Bruno i Përputhen thýen héshtjen për këtë çështje

Ditëve të fundit Bruno Shemsho ishte kryelàjm i mediave rozë pasi u tha se u hòdh në gjýq për príshje të kòntràtës me emisionin “Love Story”.

Sipas médiave ishte pròducentja Vera Grabocka ajo që kishte hédhur në gjýq konkurrentin pasi ky i fundit fillimisht kishte fírmòsur kòntràtë për të qenë pjesë e programit të saj ndërsa kishte kthýer pas kòntràtën duke u bërë pjesë e një tjetër fòrmati, atij të “Për’puthen”.

Pas bùjës më në fund ka réaguar Bruno duke thýer héshtjen.

Ai ka mòhuar làjmet duke i shkruar gàzétarit Olti Curri.

“Shumë jàshtë lòje me këto. T’i paskan dhënë ínfòrmàcionet gàbim Olto”, i shkruan Bruno ndërkohë Olti e pyet sërish a është në gjýq dhe ai prap mòhon duke thënë se kush i hédh këto làjme.

Ndryshe Bruno është nga djemt më të pëlqyer brenda programit, që nga fillimi ai ka realizuar disa takime me vajza të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *