Lajme -

Vajzat e Përputhen rrëfehen mes lòtësh: “Nuk më flet askush nga familja”

Edicioni i tretë i “Për’puthen” ka filluar tashmë dhe ngjarjet interesante brenda programit po ndodhin që në ditët e para.

Ditën e djeshme Ada rrëfeu se përshkak të hyrjes së saj në program askush nga familja nuk po i flet më.

Gjersa Ada bënte rrëfimin e saj një tjetër konkurrente shpérthéu në lòt.

Ishte Arilda që e thërrasin Tola, e cila zbùloi se u prék pasi edhe asaj po i ndodh e njëjta gjë.

“Unë nuk flas me vëllain tim. Ne kemi një vit diferencë dhe kemi qenë gjithmonë bashkë që nga klasa e parë deri në gjimnaz. Tani nuk kemi komunikim dhe ndíkon shumë te unë kjo pjesë. Do doja të ishim si më parë”, tha Tola e përlòtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *