Lajme -

Tha për Fifin se ishte si fuçi, Anna Lika komenton futjen së saj në ‘Big Brother’

Anna Lika ishte e ftuara e Ronaldo Sharkes ne “Expùls”.

Teksa po fliste për filmin Anna nuk i shpètòi edhe pyetjeve pròvòkùese. Ronaldo ngàcmòi në fund Annën edhe për shèrrìn me Fifin i cili ndòdhì dy vite më parë, ku gjithçka nisi nga një intèrvìstë e Anna Likës po për Ronaldo Sharkën, ku aktorja asokohe e quajti këngëtaren bàlènë dhe fùçi ùthùlle.

Ronaldo Sharka: Big Brother e ka parë? Anna Lika: Nuk kam pas kohë, jam e àngàzhùar.

Ronaldo Sharka: E di ti për çfarë të pyes unë…. Anna Lika: Jooo…

Ronaldo Sharka: Seç është një konkurrente aty me shkòp.

Anna Lika: Aaaa, Fifi. Me Fifin jemi pàjtùar, jemi shoqe te mira. Ti nuk bën dòt më làjme me mua, jo jo jo. Se nga emisioni jot dòlën ato.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *