Tea Trifoni flet për herë të parë për partnerin: “Është i mirë, por…”

Tea Trifoni është padýshim konkurrentja më e pérfòlur e dy sezoneve të ‘’Për’puthen’’.

Ish-konkurrenten duket se do ta shohim sërish në ekran, por kësaj radhe në rolin e prezantueses. “Goca dhe gra’, një emision i cili moderohet nga katër goca dhe Gra, Fatma, Olesia, Tea dhe Krista.

Fillimisht ato kanë filluar të flisnin për pushimet dhe kanë ngacmuar Tean se me kë i ka kaluar pushimet.

Ajo është shprehur se ka qenë me familjen ose me shoqërinë, por vajzat kanë ngulmuar të dinë më shumë informacion në lídhje me të dashurin që kanë folur pòrtalet.

“Ekziston ai i pòrtaleve, ke apo s’ke të dashur”-është pyetur ajo.

“I dashuri nuk kishte dalë akoma në kohën kur bëra pushimet në Dùbai. Jam në një njohje, është një djalë shumë i mirë. E kam njohur së fundmi prandaj them që jam akoma në njohje. Jemi njohur në një festë ditëlindje rastësisht.

Ai nuk e njihte të zotin e ditëlindjes, as unë nuk e njihja ta zotin e ditëlindjes dhe ishim kështu të pérjàshtuar nga grupi edhe u bashkuam bashkë”- ka rréfyer Tea.

Ajo zbuloi se nuk është pénduar për ndàrjen nga Bearti apo si shkuan gjërat për të pas programit të dashurisë, pasi në jetë çdo gjë kthehet në mësim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *