Lajme -

Shumë shpejt në një telenovelë tùrke, ja ku do ta shofim Fationin e Përputhen!

Ish konkurrenti i Për’puthen, Fation Kuqari ka rrëfyer disa detaje nga jeta e tij profesionale në emisionin “Shqipëria Live” duke treguar se po punon për një film, ku do të ketë rol kryesor.

Ai zbuloi se filmi nisi para se të hynte në programin e dashurisë. Ndërkohë zbùloi se ka marrë ftesë për të qenë edhe në një telenovelë tùrke.

“Po bëj një film që e kam përfunduar, jam aktor kryesor. Kam dhe një plan tjetër për një telenovelë tùrke. Por ende nuk është ndarë se nuk kam mësuar gjuhën. Kushti kryesor është që të mësoj gjuhën brenda 4 mujorshit të parë. Deri diku është e ndàrë si punë”, tha Fationi.

Fationi foli gjithashtu dhe për màrrëdhënien e Teas me të dashurin e saj, i cili është miku i tij.

“Ishim bashkë, na prezantoi tavolina, ata u panë, u pëlqyen, ndërruan numrat dhe folën me njëri-tjetrin. Nuk kam ndèrhyrë fare se nuk më pëlqen kjo gjë”, u shpreh ish-konkurrenti duke thënë se nuk e di nëse janë bashkë apo jo dhe nuk preferoi që të zgjatej më në lidhje me këtë temë.

Gjithashtu ai nuk preferoi të fliste mbi marrëdhënien e Melisës e Andit dhe gjithë skàndàlit. Djaloshi nga Fieri, tregoi se nuk ishte pènduar që doli në atë lloj forme nga programi, pasi sipas tij ìntrìgat ishin bërë të padùrueshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *