Lajme -

Sara dhe Atdheu na màshtruan dhe të gjithë ramë në grackën e tyre?!

Disa ditë pasi u shfaqën të lumtur pranë njëri-tjetrit pas ndarjes së bujshme, Sara befasoi duke u shfaqur në përqafimin e një mashkulli tjetër, të cilit ia kishte fshehur fytyrën.

Më pas ishte një mashkull i panjohur që i shkroi “nusja ime” koment që mori përgjigjen nga Sara.

Çifti nuk ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe kaq u desh që lajmi për ndarjen e tyre të shpërndahet kudo.

Meq ditët kalonin dhe dyshja nuk bënë asnjë reagim për të demantuar lajmet ndarja u mor si përfundimtare.

Poooor duket se gjithçka paska qenë një lojë e tyre dhe ne ramë në grackë.

Në një bisedë me ndjekësit Sara u pyet se çka ndodhi dhe si u ndanë me Atdheun, pyetje së cilës iu përgjigj me një video ku shiheshin shumë të lumtur me njëri-tjetrit.

Kjo video u fshi menjëherë bashkë me një përgjigje tjetër që zbuloi se ata po bënin lojë me mediat dhe ndjekësit.

“Është vetëm një shaka. Njerëzit nuk janë të vëmendshëm nga alarmet e rreme”, tha Sara pasi një ndjekës i shkroi: “Pse gënjen, kush ishte djali në story”?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *