Lajme -

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

Marina Vjollca, moderatorja bukuroshe e programit të humorit “Klanifornia”, që transmetohet në Tv Klan është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Getoar Selimi janë bekuar me një bebushe.

Gjininë e fëmijës së saj, Marina e ka zbùluar më herët përmes një postimi në “Instàgràm”, ku e veshur në ngjyrë pudër ka zbùluar dhomën e vogëlushes së saj.

Krahas fotove të ëmbla, moderatorja i ka bërë një dedikim “pìcìrrukes” së saj.

“Mezi po të presim pìcìrukja jonë”, ka shkruar ajo duke konfirmuar njëherë e mirë zërat që flisnin se Marina do të sjellë në jetë një vajzë.

Tv Klan i uron jetë të gjatë bebushes së çiftit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *