Lajme -

“Po bëja dush e erdhi Valoni”/ Antonela zbùlon çfarë i bëri këngëtarit: Të jetë hera e fundit që…

Të martën mbrëma një tjetër artist iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ai është këngëtari i njohur, Valon Shehu, i cili duket se është pritur mirë nga banorët.

Por Antonela Berisha i kishte bërë atij një shàkà. Ajo tregoi në bìsèdë e sìpèr në tavolinën e ngrënies, ku ndodheshin dhe disa banorë të tjerë, se çfarë i kishte bërë këngëtarit.

Ata të dy ràstisën në banje ku Antonela ishte duke bërë dush dhe mbàsi kishte dalë, ajo mendoi ta ngàcmònte pak banorin më të ri të shtëpisë .

“A e dini çfarë i bëra Valonit mbrëmë? Isha duke bërë dùsh dhe duke hyrë Valoni aty në bànjo më sheh mua që jam duke bërë dùsh edhe ndìhet në sìklèt edhe ikën.

Dal unë prej dushi dhe them ti bëj shàkà, i shkoj tek dera dhe I them: ‘Dëgjo këtu çfarë po të them, të jetë hera e fùndit që unë kur të jem në banjo ti hyn brenda!’ Dhe ai ngeli kështu. ‘Më fàl’ tha ‘Unë nuk e dija’ mua më kàpì gàzì. Më tha: ‘Ti s’je nòrmal a!’”, tregon Antonela.

Këngëtari gjithashtu njihet dhe me disa nga banorët e tjerë të shtëpisë, si për shèmbull me Fifin, Dj PM, Dj Dagz dhe me Beatrix-ën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *