Lajme -

Përqafime dhe dashuri, ja kush e priti Fifin jashtë shtëpisë së Big Brother

Pas një sërë ngjarjesh në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Fifi ka lènë ditën e sotme shtëpinë më të kòmentuar në Shqipëri.

Sapo dòli nga shtëpia pritjen ja bënë personazhe të njohur që kanë qenë në shtëpi bashkë me të, ndër ta Arditi dhe Paloma.

Ndërsa nuk u là pa vènë rè që pranë këngëtares ishhin dhe miqtë e saj më të ngùshtë. Klajdi Haruni gjithashtu ka shkuar në Top Channel për ta pritur teksa del.

Arditi nga ana tjetër i ka dèdikuar edhe dìsa fjalë duke thënë se shoqëria e tyre vazhdon të mbètet e paprèkshme dhe rèspekti është mbì gjithçka, ndërsa të gjithë janë në prìtje të hìteve të reja nga Fifi. Màdje një pjesë e tyre kanë nisur të bëhen gati që brenda shtëpisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *