Lajme -

Pasi u shndërrua në personazhet më të përfolur të ‘’Për’puthen’’, Edi merr një vendim të pàprìtur

Publiku tashmë ka filluar të familjarizohet me personazhet e reja të ‘’Për’puthen’’.

Sezoni i ri ka pak kohë që ka nisur dhe disa nga konkurrentët morën vëmendje të menjëhershme duke u bërë të përfòlur dhe shumë të ndjèkur në rrjètet sòciale.

I tillë është edhe Edi djaloshi nga Kosova që jeton në Zvicër. Eduardi zhvilloi takim që në javën e parë ndërsa ka siguruar takimin e radhës për këtë javë.

Por gjersa edhe ndjèkësit po i rriteshin ai hàbiti të gjithë duke marrë një vendim të pàprìtur. Llògaria e Edit në Instàgràm është e mbýllur dhe nuk dihet pse!

Kujtojmë se pùntatën e fundit ai dhe Ada zbùluan se nuk po flasin dhe janë bërë blòck me njëri-tjetrin në Instàgràm.

Gjersa dhanë arsyet e tyre pse kanë mbýllur çdo komunikim u zbùlua se ata ishin takuar edhe para se të fillonte programi dhe arsyeja e prìshjès së ràporteve nga Arjani dhe konkurrentët e tjerë nuk u bèsua duke u hèdhur dýshime se dyshja po fshèhin dìçka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *