Pasi i rà të fìkèt në sallon, Fifi rrèzohet sërish

Këngëtari i njohur nga Gjàkova, Valon Shehu i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Teksa priste në oborrin e shtëpisë duke interpretuar me kitarë, banorët vrapuan për ta takuar sapo mësuan se do të jetë së bashku me ta në këtë rrugëtim.

Këngëtarja e hitit “Marova” është shprehur e lumtur në momentin që ka takuar Valonin, duke e përqàfuar dhe uruar mirëseardhje. Por teksa vraponte, Fifi u pa që u rrèzùa në tokë, megjithëse nuk pèsòi dème dhe përqàfoi fort Valonin.

Krejt kjo ndòdhi pas një momenti jo të mirë të Fifit gjatë spektaklit, e cila hùmbi ndjenjat gjatë një dèbàti të àshpèr me opìnìonìsten e programit, Balina Bodinakun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *