Lajme -

Pasi e ofèndòi dhe çfarë nuk i tha, Edi bën veprimin e paprìtur ndaj Adës!

Fillimi ishte i bukur dhe të gjithë fansat e Përputhen menduan se do ishin çifti i ri pas të cilit shqiptarët do afèksionòheshin, sic ndodhi sezonin e kaluar me çiftet si Andi dhe Jasmina, Melisa dhe Andi apo trekëndshëshi Mevlani, Antonela dhe Ledjana.

Por nuk ndodhi kështu sepse mes Adës dhe Edit gjërat nuk funksionuan dhe mes njëri tjetrit nuk mùnguan shàrjèt dhe ofèndìmet. Por megjithatë, në në fund fàlja e shumëpritur erdhi!

Edi i ka kërkuar fàlje Adës këtë pùntatë të Për’puthen pas shumë ofèndìmève.

“Unë gàbimet i shoh shumë vonë dhe dua që t’i kërkoj Adës fàlje shumë për atë ofèndìm që i kam bërë. Nuk e di se cili kam qenë ato dit. Dua t’i kërkoj fàlje për gjithë ofèndìmèt që i kam thënë”, tha Edi.

“Fàljen e pranoj, por vetëm për respekt, por nuk dua më as t’i flas asgjë”, tha Ada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *