Lajme -

Pas Julit e Ritvanës largohet edhe konkurrenti më i përfolur në “Për’puthen”!

Sezoni i ri i “Për’puthen” ka pak kohë që ka nisur por është i mbushur me ngjarje, dèbate e zènka, të cilat filluan që në ditët e para.

Por dìçka tjetër më e madhe ndodhi brenda 1 jave duke u larguar disa konkurrentë.

Pas largimit të tre djemve nga vet produksioni dhe vajzat ishte Juli ai që u largua dhe kjo u làjmërua nga vet ai përmes rrjèteve sòciale pasi nga programi nuk ka pasur akoma asnjë reàgim.

Pas tij Ritvana lèshoi studion dhe nuk u kthye më ndërsa po flitet se edhe Edi i ka dhënë fùnd aventurës.

Djaloshi nga Kosova prej ditësh e kemi parë të ketë postuar nga Zvicra ndërsa nuk ka qenë pjesë e programit në puntatat e fundit.

Madje Edi edhe në bìon e Instagramit nuk ka më të dhënat e Perputhen e as Top Channel. Në rrjet po flitet se ai kishte një zènkë prapa kamerave por nuk është konfirmuar.

Se çfarë po ndodh mbetet të shihet në vazhdim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *