Lajme -

Paloma àkùzon Aldon e mëngjesit: Ishte xhéloz për mua! Është pérpjékur të….

Gazetarja e njohur Paloma, njëra prej konkurrenteve të Big Brother VIP, teksa po bisedonte me aktoren Arjola Demiri tregoi se në fillimet e kàrrierës së saj ishte ndjerë e xhélòzuar nga epròri i saj Aldon Lipe.

Paloma shtoi se atëherë për shkak të moshës dhe mungesës së eksperiencës nuk kishte shumë njohuri mbi mënyrën se si funksiononte media dhe se si mund të menaxhohej vëmendja e publikut.

Paloma àkùzoi më tej se për shkak të kësaj xhélozie, Aldon Lipe është pérpjékur vazhdimisht t’i dénígrònte asaj figurën edhe pasi ajo shképuti çdo màrrëdhénie profesionale me të.

Kujtojmë se Rudina e njohur ndryshe si Paloma e ka nisur kàrrierën te “Aldo Morning Show”.

Ditën e djeshme ajo u bë pjesë e Big Brother VIP dhe u cilësua nga ekipi i formatit si VIP-ja më kàpriçoze.

Për këtë arsye Arbana me ekipin, i punuan asaj një rréng. Ata e çuan në dhomën e dénímeve dhe i thanë se ka hyrë në televòtim. Dhoma e dénímeve ka dekorimin e një shtëpie të viteve të díktàtùrës.

Palomës më pas iu komunikua se gjithçka ishte lojë si pàsojë e tékave të saj.Paloma rrëfeu gjithashtu dhe lídhjen e veçantë me vajzën e saj dhe tregoi se ajo ka qenë arsyeja se pse u mendua aq shumë për vendimin e hyrjes në BB VIP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *