Lajme -

“Nuk po màrr dot frymë”/ Fifi largohet përfùndimisht nga Big Brother

Pas ngjàrjes së ndòdhur gjatë spektaklit të së martës për Fifin është màrrë një vendim.

Një gjèndje e rèndùar emòciònale u bë shkàk që ajo të mendonte dy herë qëndrimin brenda shtëpisë.

Pikërisht drekën e sotme ajo ka vendosur që të tèrhìqet pèrfùndìmisht nga lòja dhe t’i pèprkùshtohet shèndètit të saj.

“Dua t’ju infòrmòj se unë duhet të lè sot shtëpinë. Kjo èkspèriencë nuk po më bën mirë dhe për këtë duhet të mèrrem pak me veten. Duhet të kùjdèsem për veten dhe nuk mùnd të vazhdoj më. Nuk po màrr dòt frymë këtu brenda”,- tha ajo.

Menjëherë pas këtij lajmi, banorët e pèrlòtur nisën të përshendeten me këngëtaren.

“Jam banore shumë e fòrtë, ta dini që po jua bëj lòjën më të lèhtë mèqe po ìki”,- shtoi ajo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *