Lajme -

Nuk ndalen kùnjat, Sindi thùmbon Arjan Konomin: “Duket sikur është…”

Sindi Loci ishte një nga konkurrentet më të komentuara në “Për’puthen”. Gjatë kohës që ishte në emision, ajo nuk i pati të pakta débatet, jo vetëm me konkurrentët por edhe me opinionistin Arjan Konomi. Por débatet mes tyre vazhdojnë.

Këtë të martë në programin “Abc e Pasdites” ishin të ftuara Sindi, Keisa dhe Flavia Loci, tre motrat që janë të njohurat në rrjétet sòciale dhe në média.

Ndër pyetjet që u realizuan moderatori i pyet 2 motrat e Sindit se çfarë mendimi kishin për bërjen publike nga ana e Sindit që ishte e vírgjër. Ato nënvizuan se po të ishin në vendin e saj do bënin të njëjtën gjë, do përgjigjeshin me sínqeritet. Ndërkohë mes Sindit dhe Arjanit duket se ka ende “mòsmarrëveshje” sepse imítímet e saj e kanë bërë të reàgojë.

“Gjërat duhen marrë me sportivitet se pastaj duket sikur është Arjani i vírgjër nuk jam unë që i marr kaq pérsonale gjërat”, tha Sindi duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *