Lajme -

Një aktore shumë e dashur për publikun futet sonte në Big Brother VIP

E pra spektakli i BB VIP vjen serish me surpriza. Pothuajse cdo jave po futen konkurrente te rinj qe tràzòjne ujrat.

Javen e kaluar u be pjese e shtepise Antonela e Perputhen dhe Meridian Ramcaj, e pak me pare, ndonëse pèrflìtej se do hynte Vigan Shehu ose Veseli, Kryefjala.com zbùloj se Valon Shehu eshte nje nga banoret qe do te behet pjese e shtepise! Por s’ka mbàruar.

Bùrime te njejta per Kryefjala.com kane zbùlùar se nje tjeter banore eshte pikerisht aktorja Eva Alikaj.

Tashme se fundmi e kemi pare ne kàstin e aktoreve te Snòb e duket se eshte gati per nje eksperience te re.

Elsa e Pallatit 176 eshte gati per nje ndryshim ne jeten e saj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *