Lajme -

Në një romancë?! Zbùlohet marrëdhënia e Adës me reperin e famshëm shqiptar!

Ada e Përputhen u fol se ka një lídhje jashtë, por sikur te mos mjàftonte kjo ne rrjét po qarkullonte një vídeo e saj me réperin Mato Lale.

Vídeo u postua nga Mato, teksa shiheshin së bashku duke darkuar. Në rrjét nuk dihej nëse mes tyre kishte patur díçka apo janë thjesht miq.

Epo e vérteta u zbùlua dhe si duket Ada do të marrë pjesë në klipin e këngës së re të réperit Mato Lale.

Dyshja ka konfirmuar se bëhet fjalë për një këngë. Deri tani nuk ka ende një datë publikimi, ndërsa në rrjétet sòciale po qarkullojnë disa vídeo nga prapaskénat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *