Në arrest shtëpie… por 36- vjeçari shëtit nëpër Tiranë

Një 36-vjeçar është arrestuar në kryeqytet pasi kishte thyer masën e sigurisë, “arrest shtëpie”.

Ky i fundit, i dënuar më parë për “Heqje e paligjshme e lirisë”, është arrestuar ndërsa qarkullonte lirisht në zonën e Freskut dhe Komunës së Parisit në Tiranës.

Materialet procedurale për shtetasin me iniciale T. B., i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë. /Burimi:tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *