Lajme -

Mund të fillojë një lìdhje me Donaldin, Banorët e “Big Brother” krìtìkojnë Semin

Raporti i Donaldit me Semin ka tërhèqur vëmendjen e publikut, por edhe të banorëve, të cilët së fundmi kanë komentuar këtë afrimitet mes tyre.

Iliri, Fifi, Arditi dhe Paloma në dhomën e dènìmeve kanë komentuar sërish sjelljen e Donaldit, por nuk kanë lènë pas as atë të Semit në lìdhje me aktorin e humorit.

Sipas banorëve, màrrëdhënia me Donaldin do ta pènàlìzojë Semin. Ato thonë se këngëtarja është gjithë kohës pas Donaldit dhe është e përqendruar vetëm te ai.

Pjesë nga bìseda:

Paloma: Semi deri diku rri aty, mbyllet në atë stròfullën e vet me Donaldin edhe s’…

Arditi: Ka për ta pènàlìzuar Semin kjo màrrëdhënia me Donaldin, shumë. Ka për të pènàlìzuar se është shumë e përqendruar vetëm te Donaldi.

Paloma: Vetëm Donaldi, rri aty te stròfulla e Donaldit, ku është Donaldi, mbrapa Donaldit…

Kujtojmë se në një bìsedë të zhvilluar më herët, Semi u ka bërë të qartë se me Donaldin kanë raport shoqëror që nga jashtë.

Po ashtu, në pyetjet që Paloma i ka drejtuar Donaldit, Semi “ka nxjèrrë thonjtë” dhe i është kùndèrpërgjigjur konkurrentes duke mbròjtur shoqen e saj të ngushtë.

Pjesë nga biseda:

Paloma: Familja jote e ka problem që ti të qëndrosh me një femër të martuar?

Donaldi: Të martuar? Semi: S’ka qenë e martuar.

Paloma: Me fëmi? Donaldi: Jo, asnjëherë. Ata duan që unë të jem i lumtur. Dhe kur unë jam i lumtur, janë edhe ata.

Semi: Ai ka ndejt 3 vjet me atë, si mund ta kishte për tèrs?

Paloma: Arsyeja e ndàrjes së asaj vajzës (Borës) nga partneri që kishte…

Donaldi: Isha unë?… Semi: Ohoo jo. Donaldi: Jo, nuk isha unë.

Semi: Jo moj shoqe, ti se dike hìstorinë fare, mos flit kot. Ajo është ndàrë vite përpara.

Paloma: He mi se s’ka 100 vjet që është ndàrë se….

Semi: Ka, ka. Semi: E ka çunin në klasë të parë ajo oj shoqe!

Monika: Unë për shembull mendova se ju të dy jeni njohur që nga jashtë dhe do të përjetojnë dashuri, thashë unë.

Semi: Po jo mi, ne dukeshim që s’ishim ashtu…Dukeshim po them…dukemi që s’jemi ashtu. Unë e kam kìmìnë me këtë ròbin, por e kam që nga jashtë, shoqëri, tjetër lìdhje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *