Lajme -

Mevlanit i ndodh e keqja pas mbylljes së Instagramit, ja ç’ka ndodhur!

Mevlani ditëve të fundit është përballur me disa probleme me Instagramin e tij, i cili tashmë është i mbyllur teksa u detyrua të hapë një llogari të re.

Me ndihmën edhe të ish-konkurrentëve të tjerë, llogaria e re e Mevlanit u bë e ditur për ndjekësit e tij të shumtë, ku edhe reagoi keq.

Pas këtij sulmi dhe kunjave të hedhura nga Ledjana, Mevlani hodh dhe një status ku shkruan se pavarësisht gjërave ai nuk do të dorëzohet.

‘’Unë nuk do të dorëzohem për asnjë moment, siç kam bërë çdo herë në jetën time dhe ju ziliqar kurrë skam me jau bo qefin’’, shkruan mes tjerash Mevlani duke përmendur edhe kunjat e Ledjanës për viktimizim.

‘’Ndoshta një ditë kur sdo të jem i aftë për asgjë do të bëj viktimën siç më quajnë disa.

Mirëpo afterparty.al zbulon se edhe kjo llogari e re e Mevlanit është mbyllur dhe burime të afërta zbulojnë se au po mundohet të rikthejë Instagramin kryesor dhe se llogarinë e re ia ka mbyllur vetë Instagrami nga trafiku i madh i ndjekësve.

Madje shumë komentues në Instagramin e ri i rekomandonin të fliste me Ledjanën, pasi e njërjta gjë ndodhi edhe me të, por kjo e fundit e hapi më në fund llogarinë kryesore me mbi 400 followers. Tani presim çdo bëjë Mevlo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *