Lajme -

Mevlani qenka lidhur me ish-konkurrenten bukuroshe? Ja e vërteta!

Vazhdon ende saga e trekëndëshit të Për’puthen Mevlan, Lediana dhe Antonela.

Pasi Antonela priti Mevlanin në studion e Top Arena u shtuan dyshimet se mes tyre mund të kishte diçka më tepër.

Sigurisht qe kaq mjaftoi që ndjekësit të bëheshin kuriozë e të kërkonin shpjegime. Antonela ka bere një pyetësor në Instagram dhe sigurisht që është pyetur për raportin me Mevlanin.

“A je e lidhur me Mevlan Shaben o goce se na vdiqe”- ka qenë pyetja të cilës Antonela i është pergjigjur:

“Nje nga nje milion pyetjet. Jo!” Rrini të qetë! Pra, nuk ka gjë mes tyre!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *