Lajme -

Me të njëjtin fustan, Ledjana dhe Antonela njëra tjetrën edhe në veshje!

Shpesh herë ndodh që vajzat e ekranit të bejne xing me njëra-tjetrën përsa i përket veshjes.

Së fundmi ishte rradha e dy bukurosheve shqiptare, dy ish-konkurrenteve të “Përputhen”, Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga.

Ishte Ledjana ajo që e veshi këtë “look” disa ditë më parë në daljen e saj të fundit publike, mirëpo fansat kanë vërshùar me mesazhe se kete fustan e ka veshur më parë Antonela javë më parë sërish në një dalje publike. Vlen të thuhet se fustani i tregon të dyja vajzat mjaft hòt.

Cila nga vajzat duket më bukur nuk mund ta themi ne, por mund ta gjýkoni vetë ju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *