Lajme -

Lajm i keq për sportdashësit që prisnin të shihnin Vllaznia-Tirana

Kur na ndajne vetem pak minuta nga sfida kryesore e javes ne Superligen tone, Digitalb ka njoftuar nepermjet faqes zyrtare ne Facebook se kjo sfide dhe disa te tjera nuk do transmetohen per shkak te nje difekti teknik.

Njoftimi zyrtarë:

DigitAlb ju njofton se për arsye teknike të sinjalit televiziv nuk mund të kryhet transmetimi i eventeve futbollistike të planifikuara.

Njoftojmë të gjithë abonentët se abonimi Premium do të kompensohet në përfundim të afatit të tij.

Duke ju kërkuar ndjesë, ju falenderojmë për mirëkuptimin!

Shikim të këndshëm të programeve në vazhdim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *