Lajme -

LAJM I FUNDIT/ Plàgòsje në Vlorë, ambulanca me urgjencë drejt vendngjarjes

Një plagosje me armë të ftohtë është shënuar para pak çastesh pranë shtëpisë se Oficerëve në qytetin e Vlorës. Burime për FaxNews bëjnë me dije se ambulanca është nisur me urgjencë drejt vendit të ngjarjes.

Sipas informacioneve paraprake është plagosur me thikë në këmbë një 45-vjeçar, jashtë-rrezikut për jetën.

Dyshohet që dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin pranë një lokali dhe njëri prej tyre ka goditur me thikë shokun e tij.

Vijon…

Burimi:Fax Web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *