Lajme - Sport -

VIDEO/ KRUNIIIIIIIIC!!!! SUPER GOL, Milan kalon në avantazh ndaj Veronës

Kuqezinjtë e Piolit kanë kaluar në avantazh në transfertën e Hellas Verona.

Autori i golit është boshnjaku Rade Krunic, i cili pasi fiton vetë një faull në hyrje të zonës, e ekzekuton po vetë duke shënuar një super gol dhe duke i dhënë Milanit avantazhin në minutën e 27 të pjesës së parë.

Më poshtë keni videon e golit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *