Lajme -

I vënë në dukje gjithmonë operacionet plastike, Ledjana merr vendimin drastik! Vendos të…

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të përfolura dhe të ndejkura të momentit. Ajo mori një famë shumë të madhe nga emisioni dhe nga lidhja e dashurisë me Mevlanin. Pas daljes nga emisioni dhe ndarjes nga Mevlani, Ledjana është fokusuar tërësisht tek vetja dhe dashuria për palestrën.

Së fundi e kemi parë Ledjanën të bëjë shumë ndryshime në pamje. Herë bjonde, herë flokët me fije lejla dhe tashmë është kthyer sërish në brune. Kur ishte pjesë e Përputhen, Ledjana u përfol shumë për operacionet dhe pati shumë nga ata që e gjykuan se kishte bërë buzët silikon.

Por së fundi Ledjana e ka mohuar këtë duke treguar se buzët e saj nuk janë silikon.

“Tani mos më thoni më buzët silikon”, shkruan Ledjana, teksa thotë në video se vendosi të shkrijë fillerin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *