Lajme -

Përjàshtimi i parë nga Përputhen?! Edi shihet duke shkémbyer puthje me konkurrenten séksi!

Disa pamje po qarkullojnë në rrjete sociale tregojnë Edin në një nga clubet e Tiranës ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajze místerioze, e cila nuk njihet nga prapa por duket se nuk është asnjëra nga kònkurrentet e programit. Për këtë Madje për këtë veprim mendohet se atë e kanë përjàshtuar…

Mirëpo Edi si duket vazhdon me flírtimet dhe ngàcmímet me vajzat në studio. Këtë herë ai dhe Ada kishin takimin e tyre të parë në puntatën e kësaj të hënës. Takimi u zhvillua në natyrë dhe mes tyre nuk munguan puthjet dhe ledhatimet.

Të dy fillimisht folën për familjen e tyre dhe màrrëdhéniet që kanë me ta. Më pas Edi e quajti të ftohtë Adën, e cila po i rrinte shumë larg.

Por më pas gjithçka ndryshoi dhe ata u afruan duke dhuruar puthje e përkëdhelje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *