Lajme -

I lidhur me Bora Zemanin?! Atdheu thyen heshtjen dhe ja si i drejtohet Borës!

Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina kanë qenë ndër më të përfolurit e javëve të fundit rreth një lìdhje të mùndshme.

Kjo u mòhua nga Bora por jo edhe nga vet Atdheu, për të cilin u tha se dukej që po i pëlqejnë këto thàshètheme.

Ai edhe gjatë emisionit kishte shprehur pëlqimin për Borën ndërsa e kishte përmendur edhe në disa dalje televizive pas përfùndimit të programit.

Epo së fundmi Atdheu ka reàguar njëherë e mirë dhe i ka vendosur pikat mbi “i”. Ai e ka mòhur lìdhjen me Borën, por ajo që nuk kuptuam pse e quan moderatoren si “gocën tjetër”?!

Si duket dìçka këto thàshethème kanë bërë që màrrëdhënia e tyre të ftohet, pasi mënyra si iu drejtua nuk duket shumë bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *