Lajme -

I kishte para bòrxh, Mevlani pòshtèron Shqipen live në emision

Prej kohësh Shqipja është ankuar nëpër intèrvista të ndryshme për bòrxhìn e Mevlanit ndaj saj. Ditën e sotme, ajo ishte e ftuar në “Shqipëria Live”, ku u hàbit nga një zarf që iu dha.

Mevlani i kishte sjellë lèkët në studio, mirëpo konkurrentja e grìsì zarfin pa e menduar dy herë.

“Nga njerëzit fàllcò nuk dua asnjë lèkë. Thjesht një faleminderit mjàftònte”, tha Shqipja.

Kujtojmë që e gjitha kjo hìstori filloi pasi Shqipja i tha në një emision live Mevlanit që ai akoma nuk i kishte dhënë paratë që i kishte bòrxh pas pjesëmarrjes së Shqipes në klipin e Mevlanit.

Ky i fundit kùndërshtòi vèrsionin e Shqipes duke i thënë ja kishte ofrùar ato pàra por kishte qenë vetë Shqipja që i kishte refùzùar pasi çdo gjë e kishte bërë për miqësi dhe jo për para.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *