Lajme -

I kërkojnë të ribashkohet me Ledjanën, Mevlani bën reagimin që nuk pritej: “Po qan edhe…”

Arjan Konomi është një prej opinionistëve më të komëntuar të momentit.

Ai ka qenë pjesë e Përputhen ku ka dhënë komlimenta të shumta për konkurentët.

Por duket se pak më të veçantë ka Ledjana Prengën dhe Mevlan Shaba. Dyshja ka deklaruar se i ka dënë fund romanës së tyre por Arjani nuk po e pranon dot këtë fakt.

“Edhe X5 po qan”, ka shkruar Arjani teksa ka vënë në sfond këngën e Mevlanit të dedikuar Ledjanës.

Pas këtij veprimi të Arjanit, ka reaguar Mevlani i cili e ka rishpërndarë në Instastory, ndërsa Ledjana s’ka bërë të njejtën gjë, por ka preferuar të qëndrojë në heshtje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *