Lajme -

Fifit hùmbi ndjenjat, reagon motra e saj: “Sinqeriteti yt po…” (VIDEO)

Një situatë mjàft e pàkëndshme ndòdhi mbrëmjen e djeshme në Big Brother Vip, kur Fifit i rà të fìkèt gjatë spèktaklit. Ajo u ndje kèq pas një dèbàti me opìnìonìsten Balina Bodinaku dhe pàprìtur u rrèzua në tokë. Balina i tha Fifit të mòs ndèrhýjë mes Sarës dhe Pajtimit dhe se gjithë këtë po e bèn për vèmendje. Fifi reàgoi àshpèr ndaj këtyre fjalëve dhe kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia, kur në atë moment i rà të fìkèt.

Lìdhùr me atë që ndòdhi ka reàguar edhe motra e Fifit, Edona, e cila shkruan në një pòstim në Instàstory se këngëtarja është njeriu më i drèjtë dhe me zemrën më të madhe dhe se sìnqèriteti i saj po kèqpèrdòret.

“Është e vèrtètë se nuk të duhet fitorja e Big Brother përpara shèndètit tënd, po është dìçka që do e kalosh. Ke kaluar shumë sfìdà më të rèndà dhe jam e bìndùr se do e pèrbàllosh këtë”, shkruan ajo ndër të tjera.

Ndërkohë, Fifi u shfaq më e qetë pasi foli në dhomën e rrëfimit me Arbanën dhe vendosi të mos largohet nga shtëpia, por të vazhdojë lojën e të pèrbàllojë rrugëtimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *