Lajme -

Eni Shehu nxjèrr sèkrètin e Bleonës: Në prapaskenë kam nuhatur…

Eni Shehu ka qenë i ftuari i radhës në programin e showbizit, ‘Pikë’ drejtuar nga Adela Osmani.

Moderatori foli për eksperiencën e re me ‘Love Story Talk’, por edhe për kàrrìerën e tij në televizion e kinematografi.

Mes rrëfimeve për të pathënat, Eni nxòri zbùlùar edhe Bleona Qeretin duke treguar se ajo është në një lídhje romantike.

“Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën príváte e ka mbàjtur për herë larg mèdìas.

Por dikë e ka. E kam núhatur na prapaskena që ka díçka”, rrëfeu Eni teksa u nxít nga moderatorja të tregojë më tepër. Bleona është pjesë e júrisë së ‘Love Story 2’.

Më tej Eni pranoi se do e shohim shpejt në një serial të ri dhe po ashtu nuk i shpètòi pyetjeve ngàcmùese, përgjigjet e të cilave i gjeni në vídeon më tej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *