Lajme -

E quajti “goca tjetër”, Bora Zemani mèrr hàk ndaj Atdheut me veprimin e saj!

Prej javësh Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina kanë qenë në qendër të lajmeve rozë rreth rreth një lìdhje të mùndshme që u përfol shumë.

Kjo u mòhua nga Bora por jo edhe nga vet Atdheu, për të cilin u tha se dukej që po i pëlqejnë këto thàshèthème.

Ai edhe gjatë emisionit kishte shprehur pëlqimin për Borën ndërsa e kishte përmendur edhe në disa dalje televizive pas përfùndimit të programit.

Epo një ditë më parë Atdheu reàgoi njëherë e mirë dhe i vendosi pikat mbi “i”. Ai e ka mòhur lìdhjen me Borën, por ajo që nuk kuptuam pse e quan moderatoren si “gocën tjetër”?!

Si duket dìçka këto thàshètheme kanë bërë që màrrëdhënia e tyre të ftohet, pasi mënyra si iu drejtua nuk duket shumë bukur. Nëse bëjmë një “xhìro” nga Instàgràmi i Borës do të shohim se ajo ka vendosur ta bëjë “unfòllow” Atdheun, njëjtë ka vendosur edhe ky i fùndit të reàgojë!

Si duket ata i thanë njëri-tjetrit: BYE BYE!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *