Lajme -

E pyesin për kohët e bukura me Ledjanën, Mevlani zbulon momentin e veçantë kur ishin çift!

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Mevlani ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory.

Si gjithmonë, pyetjet rreth Ledjanës nuk kanë munguar.

“Cili ka qenë momenti më i mirë me Ledjanën?”, e ka pyetur një ndër ndjekësit.

Mevlani nuk ka hezituar të tregojë momentin e tyre të preferuar, me të cilin qesh akoma kur e kujton.

“Akoma qesh kur e kujtoj, ishte momenti kur ne ziheshim dhe sa shikonim njëri-tjetrin në sy qeshnim të dy prapë”, ka rrëfyer Mevlani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *