Donaldi dhe Semi në një lidhje?! Reàgon Bora Zemani!

Që prej nisjes së “Big Brother VIP”, publiku po priste një raport të tènsiònuar midis ish-it të Bora Zemanit, Donald Veshajt dhe shoqes së saj të ngushtë, Semi Jaupajt.

Mirëpo, pavàrësisht ndàrjes së dyshes, Semi dhe Donaldi rúajnë màrrëdhënie të mira dhe kanë shfaqur afrimitet shoqëror me njëri-tjetrin në këtë reality shów. Megjithatë, fansat u “shqètësùan” për Borën duke nxítur alúdímet se aktori i humorit dhe këngëtarja mund të shfaqin díçka më shumë se miqësi aty brenda.

Semi ka bërë të ditur herë pas here se aktorin e humorit e sheh vetëm si shok, duke hèdhur pòshtë gjithë dyshímét. Mirëpo zërat nuk kanë ndërmend që të ndàlen dhe një reàgim për këtë ka dhe vetë Bora.

Përmes një postimi të gjatë në InstàStory ajo ka thënë se dyshja kanë një raport shoqëror mes tyre dhe ata i shikon vetëm si mbèshtetje mes njëri-tjetrit.

“Me duhet t’i pergjigjem absúrditétit qe po ndódh! Sado te perpiqem te jem indíférente sic bej gjithmone, e kam te pamúndur kur shoh qe permendet emri im cdo dite, me lajme, thàshèthème e te folura pa tàkt.

Kam punuar me perùlèsi qe 16 vjec dhe pa dashur kúrre te fitoj ne publik vemendje te pamèrituar. Asnjehere nuk kam besuar qe gjerat fitohen qÿl, duke ndenjur e duke u màrr me llàfe. Ne fakt kam dashur ta meritoj vemendjen vetem permes punes sime dhe kúrre prej jetes pérsonale.

Ndoshta me keni pare shpesh ne mèdìan roze por jo prej deshires sime, jua síguroj. Kjo duket edhe nga fakti qe dúroj shume duke mos reàgùar sado búdàllàllèqe thuhen dhe shtohen e shtohen perdite.

Une shoh gjithmone punen dhe jeten time… pa permendur e pa pérfshíre askend tjeter… aq me teper duke pérdórur apo kèqpèrdòrur díke tjeter. Nuk jam rritur ne kurriz te askujt e per kete jam krenare! Kjo ekspèrience nuk me takon mua por Semit dhe Donaldit dhe ata jane te líre te sillen e ta shfrÿtezójne si te duan.

Di te them qe ata kane patur nje màrredhènie shume te mire edhe jashte, prej meje! Nuk dÿshòj ne asnje moment qe Semi múnd te kete pelqim me shume se shoqeror per Donaldin. Nga ana tjeter, edhe pse prej kohesh nuk jemi bashke une dhe Donaldi gezojme respekt per njeri tjetrin dhe nuk do kríjonim asnjehere situata te tilla.

E shoh thjeshte mbèshtètje dhe krah per njeri tjetrin! Kaq! E kuptoj qe duhet te komentoni, por mos ekzàgjèroni e mbi te gjitha mós shpífní!!!”, ka shkruar ajo në InstàStory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *