Lajme -

Arjan Konomi ka dy fjalë për Tean dhe thúmbon kéq moderatoren e njohur!

Tea Trifoni është padyshim konkurrentja më e përfolur e dy sezoneve të ‘’Për’puthen’’.

Ish-konkurrenten duket se do ta shohim sërish në ekran, por kësaj radhe në rolin e prezantueses. “Goca dhe gra’, një emision i cili moderohet nga katër goca dhe Gra, Fatma, Olesia, Tea dhe Krista.

Ndër komentet e shumë, vëmendjen e rrëmbeu opinionisti Arjan Konomi i cili i ka shkruar një koment Teas në postimin e saj të fundit duke i thënë të bëjë kujdes pasi sipas tij ajo nuk do mund të shfaqë aftësinë e saj, duke e udhëzuar dhe në të njëjtën kohë irónizoi Fatma Haxhialiun, me të cilën është zénë më parë që nga “Prime”.

Madje edhe zénkat me Sindin, krijoheshin pasi sipas Arjanit ajo inflúencohej nga Meridiani dhe Fatma, mirëpo nuk e tha troç duke përmendur emra.

“Tea suksese ne “aventuren” e re televizive! Je shume mire por te takonte nje emision krejt tendin. Kam merak se aty nuk do te mund te shfaqesh tere aftesine tende ne ekran. Ruaju mos te te mbÿse paàftesia e te tjereve! Suksese!”, i shkruan Arjani dhe të gjithë e kuptuan se e kishte me Fatmën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *