Lajme -

Antonela paska bërë këngë për Mevlanin dhe tregoi arsyen pse nuk e publikoi!

Antonela, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, e cila doli single nga emisioni, na ka sqaruar se në cilën fazë ndodhet màrrëdhënia e saj me Mevlanin.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ajo ka thënë se tashmë nuk flet më me Mevlanin dhe sot është shumë e zhgénjýer nga ai. Po ashtu Antonela u shpreh se kënga të cilën kishte deklaruar që do të publikonte ishte një dedikim për Mevlanin dhe vendosi të mos e publikojë sepse nuk e meritoi.

“Ishte dedikim për Mevlanin, nuk e meritoi dhe prandaj nuk e nxora. Sot jam shumë e zhgénjýer nga ai. Nga ‘Jashtë Loje’ dha disa deklaratë tjetër për personazhin tjetër dhe nuk kishte sens. Nuk jam më goma rezérvë për askënd.

E kam prísh edhe atë miqësi që ishte. Miqtë e mi i numëroj me gishtat e duarve dhe ai nuk e meriton të jetë aty. Nesër do jem me burrin tim në krah dhe kanë me më thënë që ku e ke Mevlanin dhe kjo nuk është një gjë e mirë”, tha Antonela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *