Lajme -

‘’Andi nuk màshtroi..’’, ish-konkurrenti i kthehet akùzave ndaj produksionit se detyroi Andin dhe Tean të dalin bashkë

Akuzat e Andit dhe Teas se produksioni i detyroi të dilnin çift duke i kërcënuar me kontratat ishte nga historitë më të bujshme të sezonit të 2-të të ‘’Për’puthen’’.

Edhe pse ka kaluar kohë e gjatë dhe Andi po shijon lidhjen me Melisën e Tea në anën tjetër pas ndarjes nga Bearti deklaroi lidhjen e re, publiku ka ende pyetje lidhur me ndodhinë.

Në një bisedë me ndjekësitë në llogarinë e tij në Instagram Eri u pyet se sa të drejtë i jep Andit lidhur me akuzat dhe kundër akuzat me produksionin.

‘’100 % Andi nuk mashtron ndonjëherë, produksioni po’’, ka shkruar Eri, njëri nga konkurrentët që njihej për deklaratat e tij edhe brenda programit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *