Home Uncategorized Armando Broja i mahnit të gjithë në konferencën për media: Unë vij nga Shqipëria…
Uncategorized - November 1, 2022

Armando Broja i mahnit të gjithë në konferencën për media: Unë vij nga Shqipëria…

Armando Broja ka qenë sot në konferencë për media me trajnerin Potter para ndeshjes me Dinamo Zagreb.

Në një moment kur u pyet për Shqipërinë, Broja nuk hezitoi dhe tregoi se është krenar që është shqiptar, përcjell LIG Sport.

Ja pamjet:

Leave a Reply

Your email address will not be published.