Home Uncategorized Po shkëlqen me Olimpiaikosin, mediat greke çmenden pas shqiptarit
Uncategorized - October 28, 2022

Po shkëlqen me Olimpiaikosin, mediat greke çmenden pas shqiptarit

Andreas Ndoj është vetëm 19 vjec, por te Olimpiakosi po i besojnë së tepërmi.

Mbrojtësi shqiptar ishte titullar edhe në ndeshjen e djeshme të Europa League, teksa ekipi grek barazoi 1-1.

Për t’u vlerësuar fakti se Ndoji ishte një nga më të mirët e takimit.

Ndërkohë media greke, Gavros, shkruan: “A nuk është e bukur? Ndoji luan si titullar dhe ishte një prej më të mirëve të ndeshjes, por askujt nuk po i bën më përshtypje tani”, shkruhet në median greke. /SPort Ekspres

Leave a Reply

Your email address will not be published.