Home Uncategorized Fansi i imiton momentin kur ajo humbi ndjenjat në BBV, Fifi revoltohet në koncert dhe ndërpret performancën për ta ofenduar
Uncategorized - August 12, 2022

Fansi i imiton momentin kur ajo humbi ndjenjat në BBV, Fifi revoltohet në koncert dhe ndërpret performancën për ta ofenduar

Në një nga koncertet e saj të fundit Fifi është përballur me një situatë jo të këndshme.

Teksa këngëtarja ishte në skenë një i pranishëm imitoi momentin kur këngëtares i ra të fikët brenda “Big Brother VIP”.

Fifi ka ndaluar e prekur performancën dhe ka sqaruar (dhe një herë tjetër) se rënia e saj nuk ka qenë diçka e sajuar për show.

“Nuk jam rrëzuar sepse kam dashur. Po rë kisha dashur të rrëzohesha për show kisha bërë tjetër gjë.

Nuk jam rrëzuar për show dhe unë po e këndoj këtë këngë për ty“, është shprehur këngëtarja, teksa e ka përshëndetur fansin me këngën “O lulija jonë me limona, kush na ka inatin…”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.