Home Uncategorized Blendi Fevziu nis pushimet, por vëmendjen e mori të gjithën vajza e tij (FOTO)
Uncategorized - August 12, 2022

Blendi Fevziu nis pushimet, por vëmendjen e mori të gjithën vajza e tij (FOTO)

Blendi Fevziu ndodhet në Mykonos të Greqisë së bashku me vajzën e tij të madhe, Mishel.

Sigurisht që nuk kanë munguar fotot dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe bukuria e Mishelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Babë e bijë kanë pozuar të buzëqeshur dhe të veshur me shumë stil.

Mishel preferon të ruajë një profil privat dhe të vetmet raste kur e shohim janë fotot që publikon Fevziu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.