Home Uncategorized “Tregoi mungesë burrërie!” Pas deklaratave të forta për Donaldin dikur, Arjan Konomi flet për ribashkimin e tij me Borën
Uncategorized - 1 week ago

“Tregoi mungesë burrërie!” Pas deklaratave të forta për Donaldin dikur, Arjan Konomi flet për ribashkimin e tij me Borën

Arjan Konomi, opinionisti i ‘Për’puthen’ për dy sezone më herët kishte shprehur hapur mospëlqimin ndaj Donaldit dhe nuk u kursye me deklaratat ndaj tij.

Por, çfarë mendon ai sot kur Bora Zemani u ribashkua me aktorin?

Këtë pyetje ia kanë bërë gjatë një video-live në TikTok, teksa i vendosur në siklet Arjani u mundua t’i shmangej pyetjes duke thënë:

“Unë pata thënë se do bashkohen shumë shpejt.” Më pas Kozaku tha: “Po ka qenë me skenar e gjitha se nuk do e falte Bora. Top Channel, reklamat gjërat me plan e gjitha.” Ndërkohë, Arjani ia ktheu: “Jo, jo nuk e besoj”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *