Home Uncategorized Pas akuzave se kopjoi fjalët e Beatrix dhe ia dedikoi Borës, këngëtarja “thumbon” keq Donaldin (FOTO)
Uncategorized - 1 week ago

Pas akuzave se kopjoi fjalët e Beatrix dhe ia dedikoi Borës, këngëtarja “thumbon” keq Donaldin (FOTO)

Beatrix në tekstin e këngës “Faj” dedikuar Donaldit thoshte “Sy në sy pa fjalë po më kupton”.

Ky i fundit zbuloi një rresht nga kënga e re që do të publikojë, i cili thotë: “Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”

Pasi fansat shpërthyen duke e quajtur kopjac, edhe Beatrix nuk ka qëndruar pa reaguar.

Në një status në Twitter, të publikuar pas postimit të Donaldit, Beatrix shkruan: “Do pak sultjash/hashure se është recetë origjinale të paktën”, shoqëruar me dy emoji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *