Home Show Biz Më në fund ndodhi! Bora dhe Donaldi takohen me njuëri-tjetrin! (FOTO)
Show Biz - March 25, 2022

Më në fund ndodhi! Bora dhe Donaldi takohen me njuëri-tjetrin! (FOTO)

Historia e Donald Veshaj dhe Bora Zemanit është edhe një ndër historitë më të komentuara në mediet rozë.

Çdo gjë nisi me puthjen e famshme që u shkëmbye brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Njerëzit u ‘màrrosën’ pas romancës së tyre dhe donin ta shikonin dyshen bashkë.

Por disa muaj më pas ai tha se aty kishte hyrë vetëm, referuar gjithë kònflíkteve që kishte jashtë me moderatoren.

Donaldi më pas u përfshi në një histori dashurie me këngëtaren Beatrix Ramosajn brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Disa fansa të lídhjes “Bora-Donald”, e mbronin këtë gjë me fanatízëm sa dolën edhe kundër Trixës.

Por mesa duket, sot ka dal një lajmë i mirë për ndjékësit e të dy personàzheve.

Burime për “Kryefjala.com” kanë zbùluar se Donaldi dhe Bora janë takuar!

Bora së fundmi ka blerë një apartament në “Kompleksin Eleonorë”, afër Kodrës së Diellit, e pasditen e sotme poshtë ballkonit të saj është parkuar makina tip “Benz” në ngjyrë blu, e cila është e Donaldit.

Ata kanë zgjedhur të takohen në shtëpinë e Borës, ndonëse nuk është e sigurt nëse ky është takimi i tyre i parë.

Pavàrësisht si shkoi historia e tyre duket se ata ende po gjejnë një mënyrë për të parë njëri-tjetrin.

Nuk e dimë nëse takimet e tyre janë romantike, por këtë gjë do na e tregojë koha.

Leave a Reply

Your email address will not be published.