Home Show Biz Ish-banorja e famshme e BB zbulon barkun e rrumbullakosur vetëm në të brendshme (FOTO)
Show Biz - March 23, 2022

Ish-banorja e famshme e BB zbulon barkun e rrumbullakosur vetëm në të brendshme (FOTO)

Gerta Shino, ish-lojtarja e “Big Brother”, u është rikthyer pozave të nxehta në rrjetet sociale, 1 muaj pasi rrëfeu në vlogun e saj historinë e dhimbshme të abortit, e ndodhur para pak kohësh.

Me linjat në formë dhe veshjet që ia nxjerrin më në pah, Gerta me fotot e fundit ka dëshmuar se ndjehet e fortë për t’iu rikthyer sërish jetës si blogere pas abortit traumatik.

Siç tashmë dihet, banorja e “Big Brother Albania 9”, Gerta Shino është në pritje të ëmbël.

Ajo nuk e ka zbuluar ende gjininë e bebit, por fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar.

Vetëm së fundmi Gerta ka pozuar me barkun e rrumbullakosur, teksa shfaqet e veshur me të brendshme në ngjyrë të zezë.

Ish-banorja duket në super formë dhe shtatzënia i ka dhënë shumë nur.  Shtatzënë për herë të parë, ish-banorja e "Big Brother" publikon foto me  barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) - Albeu.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.