Home Show Biz E ëmaprishi miqësinë e saj dhe Einxhel? Reagon Beniada dhe sqaron situatën mes tyre!
Show Biz - March 23, 2022

E ëmaprishi miqësinë e saj dhe Einxhel? Reagon Beniada dhe sqaron situatën mes tyre!

Një nga miqësitë më të ngushta të krijuara brenda banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip Albania ishte ajo mes Beniadës dhe Einxhel.

Vajzat kalonin shumë kohë me njëra-tjetrën gjatë programit por jo edhe pas daljes.

Ditëve të fundit u fol se vajzat kanë hatërmbetje me njëra tjetrën dhe nuk kanë biseduar pas daljes nga “BBV”.

U tha se kryesisht hatërmbetja ka filluar nga Einxhel, teksa ka lexuar komentet e mamit të Beniadës që fliste kundër saj.

E pas këtyre lajmeve ka ardhur edhe reagimi i Beniadës, e cila përmes një bisede me ndjekësit mohoi se ka prishur raportet me Einxhel.

Kur ndjekësit e pyetën nëse diçka e tillë është e vërtetë, Beniada u përgjigj se ka qenë mungesa e kohës ajo që i ka penguar të takohen shpesh, ama janë takuar dhe nuk ka asnjë arsye për hatërmbetje.

Ajo tha se krijimi i jetës së re në Tiranë nuk po i lë kohë as për familjarët, ama me Einxhel nuk ka një krisje të miqësisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.