Home Aktualitet Lajm i trishtë: Ronela Hajati humb njeriun e zemrës
Aktualitet - March 22, 2022

Lajm i trishtë: Ronela Hajati humb njeriun e zemrës

Për Ronela Hajatin dita e sotme është e trishtë.
Këngëtarja e njohur ka humbur një nga njerëzit më të shtrenjtë të saj, gjyshen.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Ronela përmes rrjeteve sociale duke ndarë dhimbjen me ndjekësit e saj të shumtë.

‘’Gjyshka ime e dashur, tema e çdo humori në shtëpi, s’u ngopëm kurrë me mirësinë tënde! Zoti të ka pranë vetes dhe ne gjithmonë pranë zemrës’’, ka shkruar Ronela duke dhënë lajmin e hidhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.