Home Aktualitet MAT! Ndahen përfundimisht Andi dhe Melisa? Këto FOTO nga ‘paparazzi’ tregojnë të vërteten!
Aktualitet - March 21, 2022

MAT! Ndahen përfundimisht Andi dhe Melisa? Këto FOTO nga ‘paparazzi’ tregojnë të vërteten!

Pak kohë më parë Melisa konfirmoi ndarjen nga Andi nëpërmjet disa postimesh në Instagram, ndonëse ditën tjetër kërkonte rikthim ajo sërish bënte “fajtor” Andin.

Andi nga ana tjetër reagoi pas disa ditësh, por mos ndoshta kjo ishte një lojë vetëm kur panë se ishte zbehur vëmendja mediatike kundrejt tyre dhe ndoshta ata nuk janë ndarë asnjëherë?

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Andi dhe Melisa janë sërish bashkë dhe madje vazhdojnë të jetojnë bashkë. Ata janë parë pranë shtëpisë së tyre duke bërë pazare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.